PRODUKTY A SLUŽBY - PLYNSTAV, s.r.o., Nový Jičín

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PRODUKTY A SLUŽBY

PLYN
PLYNSTAV, s. r. o. se primárně zabývá poskytováním služeb a realizací prací v oblasti plynárenství. Ve výstavbě nových NTL a STL plynovodů a přípojek, jejich rekonstrukcích, opravách a pracemi na ostatních plynových zařízeních máme praxi od roku 1991. Zaměřujeme se především na zákazníky z oblasti novojičínska, vsetínska, olomoucka, frýdecko-místecka a ostravska.

KANALIZACE, VODOVODY
Kromě plynárenství se zabýváme také výstavbou a rekonstrukcemi kanalizací a vodovodů. K těmto pracím patří také výstavby či úpravy odvodňovacích roštů komunikací, dešťové vpusti, úpravy kanalizačních poklopů atp..

ZEMNÍ PRÁCE
Mimo vysoce kvalifikovaných montážních, svářečských a technických prací provádíme také zemní práce. Jedná se o strojně i ručně prováděné práce - například výkopové práce, terénní úpravy, odstraňování a obnovy různorodých povrchů, včetně zádlažeb chodníků a asfaltování komunikací, zhotovování protlaků, usazování technických prvků v terénu, atd..

AUTODOPRAVA A PRÁCE AUTOJEŘÁBEM
Další službou, kterou nabízíme, je autodoprava sypkých materiálů i přeprava různých břemen, strojů a předmětů. Dopravu je možné zajistit pomocí valníkových, kontejnerových a sklápěčkových nákladních  automobilů v kombinaci s tandemovými přívěsy a podvalníky. Dále provádíme práce vlastním autojeřábem AD080 na podvozku Praga V3S.

OSTATNÍ SLUŽBY
Prostřednictvím nepřeberného množství nástrojů, techniky a širokého kvalifikačního zaměření našich pracovníků jsme schopni nabídnout další služby a práce technického charakteru. Například instalatérké a topenářské práce, stavební, zámečnické či řemeslné.

V případě poptávky po výše jmenovaných i jiných pracích je nejsnazší cestou obrátit se na naši společnost prostřednictvím sekce "Kontakty", kde Vám sdělíme více informací.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky